התמודדות עם הקנטות

בפורום זה תוכלו לשאול שאלות בנושא התפתחות הילד המטרידות אתכם כהורים וכאנשי מקצוע

התמודדות עם הקנטות

הודעהעל ידי hadassho » 08 מאי 2013, 00:09

שלום רב!!
יש לי בן בן 5 ובת בת 8, בבית יודעים לשחק יפה יחד, לריב יפה ביחד, ישנים באותו חדר, היחסים טובים בינהם. בני הולך לגן ושם יש לו חבר (דומיננטי באישיותו) שאיתו מאד חשוב לו לשחק.
אותו חבר, לפני חודשים רבים היה מעוניין לשחק עם ביתי הגדולה אך זו לא הביעה עניין בכך. היו נסיונות חוזרים לתשומת ליבה המערבים דחיפות / חבוקים שלא היו נעימים לה ושוב ענתה בסירוב. מאז היו מספר פעמים, כשבאנו לקחת את בני מהגן איתה, שאותו חבר הקניט את ביתי, אותו חבר לא בא אלינו מאז, בני רק הולך אליו, יש לציין שלא נראה לי שזה הטריד את ביתי במיוחד (ההקנטות), היו פעמים שהיא באה ולא היתה תגובה כלשהי ממנו. אתמול הבן שלי היה אצל אותו חבר והא סיפר לנו שאותו חבר אמר לבני "בוא נחשמל את אחותך". בעלי שוחח איתו על כך, ואמר לו שאחותו אוהבת אותו ותמיד תהיה איתו וכדומה. יש לציין שאביו של החבר הוא הגנן של בני בגן (שאנחנו מאד אוהבים ומעריכים, במיוחד בני)
לא ברור לי למה מקרה שקרה לפני הרבה זמן עדין מכה הדים, למה ביתי היא נושא כזה במשחקים אצליהם?, איזה מסר זה מעביר לבן שלי?, איך להתמודד עם זה? האם לערב את האב? איך ךלעתך צריך לפעול?
בתודה מראש
הדס
hadassho

חזור אל כאן המקום לשאלות הורים ואנשי מקצוע

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים